September 30, 2020
Portali Shprehja

Pjanic zbarkon te Barcelona, mesazh zemre për tifozët bardhezinj

Këtë herë me të vërtetë ka mbaruar. Miralem Pjanic e lë aventurën e tij te Juventusi për të filluar një të re te Barcelona. Ai ka fluturuar drejt Katalonjës. Boshnjaku, i blerë nga Blaugrana-t paralelisht me Arthur te bardhezinjtë, e la aeroportin e Torinos mbrëmë rreth orës 20:00 dhe fluturoi drejt fazës tjetër të jetës dhe karrierës.

Po mbrëmë vonë, ai mori mesazhin “Bienvenido” në celular, nga kompanitë mobile që operojnë në territorin spanjoll. Pra, është gati prezantimi i tij në “Camp Nou”. Pak para se të hipte në avion, Pjanic u drejtoi një mesazh zemre tifozëve të Juventusit: “Përshëndetje, ju uroj më të mirën!”

.

Të Ngjajshme

E BUJSHME/ Messi thyen sërish heshtjen, i jep fund gjithçkaje me deklaratën e fundit!

admin

Uzuni në grupet e Champions League me gol të anuluar, Lucescu bën mrekulli / Olympiacos kalon

admin

E PABESUESHME: Mourinho kapet me Lampard, ndërhyn gjyqtari (Video)

admin

Leave a Comment