September 22, 2023
Portali Shprehja

Plagoset një person në Gjakovë

Policia e Kosovës për rajonin e Gjakovës ka bërë të ditur për një rast të plagosjes në mesditë.

Zëdhënësi i Policisë, Sheremet Elezi konfirmoi për Telegrafin se sot rreth orës 12:21 kanë pranuar informatë se një person është i plagosur në rrugën “Bardhyl Qaushi”-Gjakovë.

“Njësitet e nevojshme policore menjëherë kanë dalë në vendin e ngjarjes ku dyshohet se një person i moshës madhore është qëlluar me armë zjarri. I njëjti është dërguar në Spitalin Rajonal të Gjakovës dhe sipas personelit mjekësor gjendja e viktimës për momentin është stabile (jashtë rreziku për jetë)”, tha Elezi.

Rasti është duke u hetuar. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Arrestohet i dyshuari për trafikim të narkotikëve në Gjilan, policia tregon se çka gjeti në banesën e tij

admin

Sulmoi policët në gjendje të dehur, arrestohet një femër në Prishtinë

admin

Mbishkrime me motive nxitëse në muret e disa shtëpive në Zveçan, prokuroria inicion hetime

admin

Leave a Comment