October 28, 2020
Portali Shprehja

Plagoset një person në Gjilan, arrestohet i dyshuari

Një person është arrestuar në Gjilan pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka qëlluar me armë zjarri viktimën mashkull kosovar.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe sekuestruar : një pistoletë , një pushkë gjuetie, 11 fishekë dhe një gëzhojë.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje . Rasti vazhdon të hetohet. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Aktakuzë kundër 29 personave për pastrim të parave, organizim i skemave piramidale dhe bixhozit të paligjshëm

admin

Prishtinë, persona të panjohur gjuajnë me armë zjarri në drejtim të një shtëpie

admin

Hyri ilegalisht në Kosovë, Policia ndalon një shtetas të Serbisë në Kamenicë

admin

Leave a Comment