Plagosje në Prishtinë

Dje pasdite rreth orës 17:00 pas një mosmarrëveshje një person kishte sulmuar me armë zjarri dy persona të tjerë.

Policia e Kosovës menjëherë ka dal në vendin e ngjarjes, ku kanë konfiskuar armën dhe menjëherë është arrestuar i dyshuari, kurse viktimat janë dërguar për tretman mjekësor në Emergjencën e Prishtinës.

.

Të ngjajshme

ASH:Qeveria rëndon biznesin, sërish ka rritur normat e kontributeve për paga

shprehja

Taksa, Haradinaj fton në takim krerët e partive politike

shprehja

Zyrtari i OBSH-së: Virusi nuk do të zhduket

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë