Plagosje në Prishtinë

loading...

Dje pasdite rreth orës 17:00 pas një mosmarrëveshje një person kishte sulmuar me armë zjarri dy persona të tjerë.

Policia e Kosovës menjëherë ka dal në vendin e ngjarjes, ku kanë konfiskuar armën dhe menjëherë është arrestuar i dyshuari, kurse viktimat janë dërguar për tretman mjekësor në Emergjencën e Prishtinës.

.

loading...

Të ngjajshme

Lëng molle me karotë, përfitimet që merr organizmi menjëherë pas konsumimit

shprehja

Një tërmet me magnitudë 6.0 godet Australinë

shprehja

Ka rezultuar negativ ndaj Koronavirusit pasagjeri i ardhur nga Gjermania

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë