May 12, 2021
Portali Shprehja

Plani rus për pushtimin e Ballkanit, si u kapën agjentët e Putinit që spiunonin NATO-n – Iliria News Agency

Plani rus për pushtimin e Ballkanit, si u kapën agjentët e Putinit që spiunonin NATO-n – Iliria News Agency

Të Ngjajshme

Kurti jep një premtim të madh për vaksinat – Iliria News Agency

admin

Bashkëshorti i saj mburret me nusen Donikë dhe miqësinë me shqiptarët – Iliria News Agency

admin

Izraeli zotohet për sulme pambarim në Gaza/ 43 palestinezë e pesë izraelitë të vdekur, OKB e quan ‘luftë e hapur’ – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment