October 21, 2021
Portali Shprehja

PLAS ÇËSHTJA | Një e ardhme e pasigurt për Dembele, Barça vendos ultimatum dhe dy rrugë!

Ousmane Dembélé mund të bëhet një çështje për Barcelonën. Anësori francez ka një kontratë që skadon në qershor 2022 dhe negociatat për rinovimin janë në bllokim.

Sidoqoftë, klubi Blaugrana e di se lojtari ka marrë oferta, mbi të gjitha nga Manchester United, dhe sipas “Sport” ai do të kishte vendosur një lloj ultimatumi: nëse ish-lojtari i Borussia Dortmund nuk vendos deri në fund të tetorit, shumicen e sezonit mund ta kalojë në tribune.

Një skenar që mund të jetë i rrezikshëm për Dembélé në vitin që çon në Kupën e Botës. Lëndimet nuk e lejuan atë të ketë vazhdimësi dhe një situatë e ngjashme mund të anulojë shpresat e tij. Përveç United, Juventus, Chelsea dhe Liverpool janë gjithashtu të interesuar.

.

Të Ngjajshme

Dy lajme negative, një pozitiv dhe “rebusi” Ibrahimovic te Milani i Piolit!

admin

E paprecedentë! Presidenti i klubit të Bundesligës dhunohet nga tifozët kundërshtarë

admin

Capello lartëson Juventusin, tregon aftësinë kryesore të Allegrit

admin

Leave a Comment