December 5, 2021
Portali Shprehja

Po kontrollonte paratë e deponuara, has në 700 euro që dyshohet të jenë falsifikuar

Policia e Kosovës ka njoftuar për në rast “falsifikim të parasë” që ka ndodhur në Prishtinë.

Ankuesi ka raportuar në polici se gjatë kontrollimit të parave të deponuara në bankë ka hasur në 701.50 euro që dyshohet se janë falsifikuar.

Tact Watches

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se gjatë kontrollimit të parave të deponuara, kanë hasur në para të falsifikuara : 1×500, 1×100, 42×2, 17×1  dhe 1×0.50. Lidhur me rastin është njoftuar prokurorit ndërsa, të gjitha paratë e falsifikuara janë konfiskuar”, thuhet në raport. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Ngacmoi seksualisht një të mitur në Mitrovicë, arrestohet i dyshuari

admin

Vdekja e 70 vjeçares në Zhabar të Mitrovicës, policia arreston shoferin i cili e goditi me veturë

admin

Pesë raste të dhunës në familje gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë

admin

Leave a Comment