9 C
Skopje
February 10, 2019
Informacione Rajoni dhe Bota

Po prisnin tortën e dasmës, shikoni çfarë i bën dhëndri nuses

Ky është momenti qesharak kur një dhëndër e gjuajti për toke nusen e tij, përderisa po tentonte t’ia përplaste tortën në fytyrë.

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Konkurs për punësim, paga nga 32.000 në 62.000 denarë

shprehja

Daçiq: Përcaktimi i kufirit është parakusht për marrëdhënie të mira me shqiptarët

shprehja

Ndërron jetë një i burgosur në “Idrizovë”

shprehja