Podujevë: Rrah bashkëshorten, arrestohet

Dje në qytetin e Podujevës një person ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes.

Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij viktimën femër kosovare. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë.

loading...

Të ngjajshme

Aksident i rëndë trafiku në rrugën Prishtinë-Pejë, raportohet për persona të lënduar

shprehja

Arrestohet gjilanasi: E mbante restorantin hapur, brenda 13 klientë e 4 femra punëtore të lokalit

shprehja

Ja kush është 22 vjeçari që ndërroi jetë në aksidentin e rëndë, punonte si mekanik

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë