June 27, 2022
Portali Shprehja

Pogba te Juve, mësohet data e testimeve mjekësore

Mesfushori francez, Poll Pogba është në rrugë të mirë për t’u kthyer te Juventusi. Lojtari i ka dhënë fund aventurës së tij me Man. Junajted dhe tashmë duhet të gjej një skuadër të re.

Tact Watches

Sipas ‘Sky Sport Italia’, Pogba dëshironte vetëm Juventusin dhe palët janë tashmë afër marrëveshjes finale. Lojtari raportohet se testet mjekësore do t’i kryej në fillim të muajit korrik.

Pogba do të shkojë te Juventus si lojtar i lirë, pasi kontrata e tij me Man. Junajted ka skaduar. Sa i përket kontratës, kanë mbetur disa detaje të vogla për t’u negociuar mes Pogba-s dhe Juves.

.

Të Ngjajshme

Çfarë dimë deri tani për fisin më të izoluar në botë?

Ikja e të rinjve boshatis tregun e Kumanovës

admin

Trump për abortin: “Gjykata e Lartë shpall fitoren e jetës”

Leave a Comment