June 20, 2021
Portali Shprehja

Policë nga Maqedonia e Veriut do të kujdesen për sigurinë në EURO 2020

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se në bashkëpunim me UEFA dhe Policinë e Rumanisë, ka angazhuar pesë policë, të cilët do të kujdesen për sigurinë në EURO 2020, transmeton Alsat. Policët do të jenë prezent në Bukuresht që nga data 11.06.2021 deri 18.06.2021. Ndryshe, në Kampionatin Evropian të Futbollit për herë të parë merr pjesë edhe ekipi i Reprezentacionit të Republikës së Maqedonisë së Veriut.

 

.

Të Ngjajshme

Një në tre qytetarë në Maqedoni të Veriut nuk e dinë kush është kryetari i komunës së tyre

admin

Pritje të shumta në Tabanoc për të hyrë në Maqedoni

admin

Ohër-Strugë, kërkohet tërheqja e turistëve të huaj

admin

Leave a Comment