January 23, 2022
Portali Shprehja

Polici i dehur harron detyrën, ja çfarë gjeste bën ai me tifozët në një ndeshje futbolli

Në një ndeshje futbolli në Meksikë, polici ka bërë diçka aspak të zakontë, transmeton lajmi.net.

Oficieri policor ishte në stadium për të mbajtur sigurinë, por ai befas filloi të kërcente dhe të festonte me tifozët.

Tact Watches

Në një video që është bërë virale në rrjetet sociale, ai shihet duke kërcyer me disa tifozë të ekipit vendas, dhe më pas iu bashkohet atyre në tribuna.

Ai dyshohet se ishte i dehur edhe nuk ishte në dijeni për gjestet që po bëntë.

Ky është momenti kur polici iu bashkua “festës” së tifozëve duke kërcyer së bashku me ta. /Lajmi.net/

Të Ngjajshme

E mbani mend diellin te “Teletubbies”: Kështu duket sot foshnja me buzëqeshjen më të bukur

admin

A është kjo normale? Ja sa kushton qethja në Zvicër

admin

Keni problem ti thani rrobat gjatë dimrit? Kjo është zgjidhja për ju

admin

Leave a Comment