June 3, 2023
Portali Shprehja

Policia aksion në Saraj, dëgjohen krsima, dy të arrestuar (VIDEO)

Një incident ka ndodhur rreth orës 16 në Saraj, gjegjësisht në qarkoren që lidh Shkupin dhe Tetovën, raporton KlanMacedonia.

Nga pamjet që ka siguruar Tv Klan Maqedoni, në një aksion të policisë për kapjen e disa personave janë dëgjuar edhe krisma. Jo zyratarisht mësohet se dy persona janë arrestuar, ndërsa po vijojnë kërkimet të tretin.

Nga MPB njoftuan se pas realizimit të operacionit do të dalin me detaje për rastin./KlanMacedonia/

Të Ngjajshme

ARM-ja pajiset me mjete të blinduara nga SHBA

Afro 200 gjoba në Shkup, 57 për tejkalim të shpejtësisë

Protestuesit serbë në Zveçan me pankarta “Nuk do të na dëboni…”

Leave a Comment