August 11, 2022
Portali Shprehja

Policia aksion në Saraj, dëgjohen krsima, dy të arrestuar (VIDEO)

Një incident ka ndodhur rreth orës 16 në Saraj, gjegjësisht në qarkoren që lidh Shkupin dhe Tetovën, raporton KlanMacedonia.

Nga pamjet që ka siguruar Tv Klan Maqedoni, në një aksion të policisë për kapjen e disa personave janë dëgjuar edhe krisma. Jo zyratarisht mësohet se dy persona janë arrestuar, ndërsa po vijojnë kërkimet të tretin.

Nga MPB njoftuan se pas realizimit të operacionit do të dalin me detaje për rastin./KlanMacedonia/

Të Ngjajshme

Gjobiten 187 shoferë në Shkup, 69 për vozitje të shpejtë

Në Tabanoc dhe Bogorodicë për dalje nga vendi pritet rreth 30 minuta

Karantinë dhe izolim, KSI me rekomandime për rastet me linë e majmunit në Maqedoni

admin

Leave a Comment