May 16, 2021
Portali Shprehja

Policia arrestoi Dragi Rashkovskin

Policia sot në mëngjes ka arrestuar sekretarin e deritanishëm për monitorimin dhe mbështetjen e institucioneve, Dragi Rashkovski., pasi Prokuroria Themelore për ndjekje të krimit të organizuar dhe korrupsionit ka sjellë urdhër për hetimin e rastit për furnizimin e softuerit për shkelje në trafik  që nuk e shfrytëzon asnjë institucion.

.

Të Ngjajshme

Afate të reja për ndërtimin e Bit Pazarit, punimet përfundojnë për dy muaj

admin

Radhë të gjata dhe pritje të shumta në pikat e vaksinimit

admin

Regjistrohet numër rekord i të shëruarve nga koronavirusi

admin

Leave a Comment