May 17, 2021
Portali Shprehja

Policia arreston një person të dyshuar me rrezikshmëri të lartë

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person të dyshuar me rrezikshmëri të lartë. 

Siç njofton Policia, personi i dyshuar ishte në kërkim për një kohë të gjatë.

“Mund të konfirmojmë se sot në orët e pasdites Njësia Speciale Intervenuese e Policisë së Kosovës, ka arrestuar një person të dyshuar me rrezikshmëri të lartë, i cili ishte në kërkim për një kohë të gjatë. Lidhur me arrestimin e personit të dyshuar dhe veprimet policore, do të informoheni pas përfundimit të operacionit policor”, njofton Policia e Kosovës. /Telegrafi/

 

.

Të Ngjajshme

Arrestohet një person në Fushë Kosovë për dhunë ndaj bashkëshortes

admin

Gjendet pa shenja jete një person në oborrin e shtëpisë së tij në Gjilan

admin

Në Mushtisht të Suharekës i vihet flaka shkollës së vjetër

admin

Leave a Comment