November 29, 2020
Portali Shprehja

Policia e Kosovës arrestoi 22 persona për 24 orë

Policia e Kosovës për 24 orë ka arrestuar 22 persona, 13 janë në mbajtje dhe dy të tjerë janë në vuajtje të dënimit.

Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, kanë ndodhur 55 aksidente trafiku ku prej tyre, një me fatalitet, 19 aksidente me të lënduar dhe 35 më dëme materiale.

Siç thuhet tutje në raport, policia ka shqiptuar gjithsej 1013 tiketa trafiku, ndërsa në bazë të Ligjit për Pandeminë COVID-19 ka shqiptuar 1050 tiketa. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Rrahje në Bardhosh, një i lënduar ndërsa tre persona arrestohen

admin

Dorëzohen në Polici të dyshuarit për plagosjen në Milloshevë

admin

Një muaj paraburgim për të pandehurit S.V, akuzohet për dhunim

admin

Leave a Comment