November 28, 2020
Portali Shprehja

Policia e Kosovës arrestoi 25 persona për 24 orë

Policia e Kosovës për 24 orë ka arrestuar 25 persona, 13 janë në mbajtje dhe dy persona janë në vuajte të dënimit.

Sipas njoftimit të Policisë së Kosovës, 13 aksidente kanë ndodhur me përsona të lënduar dhe 29 të tjera me dëme materiale.

Ndërkaq, policia ka shqiptuar 1191 tiketa trafiku, ndërsa sa i përket Ligjit të Pandemisë COVID-19, policia ka shqiptuar 1073 tiketa. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Gjuatje me kallashnikov dhe përleshje fizike në Carallakë të Malishevës – dy persona dërgohen në QKUK

admin

Një person vjedh para në një barnatore në Prishtinë

admin

Sulm me armë në rrugën Prishtinë-Mitrovicë, plagoset një person

admin

Leave a Comment