December 4, 2021
Portali Shprehja

Policia financiare bastis shtëpinë e deputetit të VMRO-së

Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Jovan Jaulleski në mëngjes ka pasur shkrim në Facebook ku ka deklaruar se në shtëpinë e tij është kryer bastisje nga Policia Financiare.

Sulmi ka ndodhur në ditën ku në Kuvend është caktuar seancë për votim të mosbesimit të Qeverisë, me çka Jaulleski në shkrim porositi se sot “do të bjerë regjimi”.

Tact Watches

“Nuk frikësohemi. Sot regjimi hibrid do të përfundojë! Prej orës 05:30 deri në këtë moment në shtëpinë time kanë sulmuar dhe kryer bastisje Policia Financiare”, shkroi dy orë më parë Jaulleski, përcjell TV21.

Të Ngjajshme

Në fundjavë do të mbahet seanca e qeverisë për buxhetin

admin

Despotovski kandidati i katërt për kryetar të LSDM-së

admin

Paralajmërohet ngrirja e çmimeve të produkteve elementare në Maqedoninë e Veriut

admin

Leave a Comment