November 27, 2020
Portali Shprehja

Policia i gjeti të fshehur në trup një armë dhe dy karikatorë, arrestohet i dyshuari nga Ferizaj

Një person është arrestuar në Ferizaj pasi që i njëjti ka pasur një mosmarrëveshje me ankuesin mashkull kosovar dhe gjatë bastisjes në trupin e të dyshuarit është gjetur dhe është konfiskuar një revole, dy karikatorë dhe 12 fishekë të kalibrit 7.62 mm.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me urdhër të të cilit i dyshuari dërgohet në mbajtje për 48 orë. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Një punëtor lëndon dorën në një punëtori në Prizren

admin

Rrahje masive në Deçan, përdoren edhe thika – lëndohen katër persona

admin

​6 muaj burg për vjedhjen e veturës që e kishte marrë me qira

admin

Leave a Comment