May 17, 2021
Portali Shprehja

Policia jep detaje për 28 vjeçarin në Fushë Kosovë

Një person në rrethana ende të panjohura dyshohet se me armë ta ketë qëlluar veten.

Sipas raportit të policisë rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 23:47 në rrugën “Dëshmorët e Lirisë”, në Fushë Kosovë.

Siç thuhet në raport, i njëjti pasi është dërguar nga familjarët në QKUK ka ndërruar jetë.


Gjendet pa shenja jete një 28 vjeçar te stacioni i trenit në Fushë Kosovë, dyshohet se kreu vetëvrasje
Gjendet pa shenja jete një 28 vjeçar te stacioni i trenit në Fushë Kosovë, dyshohet se kreu vetëvrasje

“Është raportuar  se viktima mashkull  kosovar  në rrethana të panjohura dyshohet me armë ta ketë qëlluar vetën. I njëjti pasi është dërguar nga familjarët dërguar në QKUK  ka ndërruar jetë, vdekjen e të cilit e ka konfirmuar ekipi mjekësor”, thuhet në raport.

Ndërkaq, në vend ngjarje është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë dhe një telefon. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Arrestohet një person në Fushë Kosovë për dhunë ndaj bashkëshortes

admin

Gjendet pa shenja jete një person në oborrin e shtëpisë së tij në Gjilan

admin

Në Mushtisht të Suharekës i vihet flaka shkollës së vjetër

admin

Leave a Comment