January 28, 2021
Portali Shprehja

Policia jep detaje për aksidentin në Arllat ku humbën jetën dy persona

Policia e Kosovës ka raportuar se është arrestuar vozitësi i kamionit i cili ishte i përfshirë në aksidentin e mbrëmshëm në fshatin Arllat, ku humbën jetën dy persona.

Sipas raportimit të policisë, aksidenti kishte ndodhur mes dy kamionëve.


Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Pejë, vdes një person

Aksident trafiku në magjistralen Prishtinë-Pejë, vdes një person

Trupat e pa jetë janë dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Kurse është arrestuar vozitësi i kamionit mashkull kosovar dhe i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Dy të mitur vjedhin stoli ari e para në një shtëpi në Vushtrri

admin

Aksident në rrugën Mitrovicë-Pejë, lëndohet një person

admin

Gjakovari rrah bashkëshorten, e bën për spital

admin

Leave a Comment