Policia jep detaje për aksidentin në të cilin u përfshi Ermal Fejzullahu

Këngëtari  Ermal Fejzullahu është përfshirë në një aksident trafiku te Mensa e Studentëve në Prishtinë.

Rastin  e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi.

Krasniqi tha  se nuk ka persona të lënduar dhe bëhet fjalë për vet-aksident.

“Policia është njoftuar pak minuta më parë për një vet-aksident te Mensa e Studentëve. Është vetëm një veturë e përfshirë. Nuk ka asnjë person të lënduar. Policia po qëndron në vendin e ngjarjes”, tha Bajram Krasniqi.

loading...

Të ngjajshme

Katër persona të arrestuar për prostitucion në Gjakovë

shprehja

Mish derri dhe peshku në mënyrë ilegale, arrestohen tre persona

shprehja

Policia ndalon 16 persona për mosrespektim të masave të qeverisë

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë