July 3, 2022
Portali Shprehja

Policia jep detaje për therjen me thikë në Pejë

Një person ka marr lëndime trupore pasi është goditur me thikë nga një person tjetër mbrëmjen e së hënës rreth orës 21:28 në rrugën “Eliot Engel”, në Pejë.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, thuhet se gjendja e viktimës sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë.

Tact Watches

Tutje në raport thuhet se i dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.


Therje me thikë në Pejë - dërgohet në urgjencë
Therje me thikë në Pejë – dërgohet në urgjencë

“Është raportuar se viktima mashkull kosovar është goditur me thikë nga një i dyshuar mashkull kosovar. Viktima është dërguar në spitalin e Pejës për tretman mjekësor, sipas mjekëve gjendja e tij është jashtë rrezikut për jetë. I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

​Ia këput kabllot e rrymës dhe ia ndal ujin një lokali te Rruga B, arrestohet i dyshuari

admin

Keqpërdorim i institucionit të AKI-së dhe mashtrim në tentativë, arrestohet 73 vjeçari

admin

Aksident në Prizren, goditen tri këmbësore

admin

Leave a Comment