May 16, 2021
Portali Shprehja

Policia kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për arrestimin e Kujtim Gashit nga Peja

Policia e Kosovës ka kërkuar bashkëpunimin e qytetarëve për arrestimin e Kujtim Sadik Gashit, i lindur në Qyshk të Pejës.

Kujtim Gashi kërkohet për “arratisje të personit të privuar nga liria”.

“Personi i kërkuar është Kujtim Sadik Gashi, i lindur më 19.01.1994 Qyshk-Pejë. I pandehuri është i kërkuar për veprёn penale ‘Arratisja e personit të privuar nga liria’”, thuhet në njoftim.

Numrat e telefonit dhe adresat elektronike kontaktuese për të kontaktuar Policinë e Kosovës: 192 dhe 080019999 (pa pagesë); 039 432 327-Drejtoria Rajonale Pejë, e-mail adresa: info@kosovopolice.com /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Arrestohet një person në Fushë Kosovë për dhunë ndaj bashkëshortes

admin

Gjendet pa shenja jete një person në oborrin e shtëpisë së tij në Gjilan

admin

Në Mushtisht të Suharekës i vihet flaka shkollës së vjetër

admin

Leave a Comment