September 28, 2020
Portali Shprehja

Policia kërkon bashkëpunimin e qytetarëve për arrestimin e Kushtrim Halitit

Policia e Kosovës – Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, bazuar në ligj ka lëshuar kërkesë për bashkëpunim me qytetarët për arrestimin e Kushtrim Halitit.

“Personi i kërkuar është:

•KUSHTRIM (Ismet) HALITI i lindur me 01.04.1983 në Pejё.

I gjykuari është i kërkuar për veprёn penale:

•“Blerje,Posedim, shpërndarje dhe shitje e paautorizuar e Narkotikëve”

Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës së Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të dyshuar në foton e bashkangjitur, të lajmërojë Policinë e Kosovës apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor”, thuhet në njoftim. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Parandalohet futja e substancave narkotike në Qendrën e Paraburgimit në Prizren

admin

Një vit burgim dy të akuzuarve që i shkaktuan lëndim të rëndë trupor një personi

admin

Gjendet pa shenja jete një trup në Prishtinë – policia jep detajet

admin

Leave a Comment