Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e të dyshuarit për vrasje

Policia e Kosovës – Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë, bazuar në ligj për publikimin e fotos me shënime tjera të personit të kërkuar më Urdhëresë të Gjykatës Themelore Pejë, me qëllim lokalizimin dhe rrjedhimisht arrestimin e tij, lëshon: Kërkesë për bashkëpunim me qytetarët.

Personi i kërkuar është:  HAKI ( Fetah) GJOCAJ  i lindur me 04.02.1977  në fshatin Baballoq-Deçan.

I pandehuri është i kërkuar për veprën penale: një rast për veprën penale “VRASJE E RËNDË”

Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës së Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të dyshuar në foton e bashkangjitur, të lajmërojë Policinë e Kosovës apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor.

Të ngjajshme

Serbi i dehur dëmton katër vetura

shprehja

Zhduket një i mitur nga Strehimorja e Fëmijëve në Prishtinë

shprehja

Ia futin qesen në kokë dhe e djegin – 40 vjet burgim për kryesit e veprës makabre

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë