January 23, 2022
Portali Shprehja

Policia konfiskon armë dhe 715 fishekë në Pejë, arrestohen dy persona

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy persona në Pejë.

Gjatë kontrollimit të tre objekteve në lokacione të ndryshme, pronë e dy të dyshuarve meshkuj kosovar, kanë gjetur dhe konfiskuar: një pistoletë, tre armë gjuetie, 715 fishekë dhe dy telefona mobil.

Tact Watches

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt. /Telegrafi/

.

Të Ngjajshme

Arrestohen dy persona në Gjilan për posedim dhe shitje të kokainës – në mesin e tyre një zyrtar policor

admin

Ishte nisur drejt Zvicrës me pasaportë që dyshohet se nuk ishte e tij, ndalohet nga policia

admin

Gjatë 24 orëve, katër raste të dhunës në familje në Kosovë

admin

Leave a Comment