December 5, 2021
Portali Shprehja

Policia me detaje për aksidentin në hyrje të Tetovës, një person ka humbur jetën

Policia ka dhënë informacione në lidhje me aksidentin e trafikut që ka ndodhur në hyrje të Tetovës.

“Sot rreth orës 10:50 minuta në Sektorin për Punë të Brendshme – Tetovë, është paraqitur se në autostradën Shkup-Tetovë, gjegjësisht në vendin “Erbino”, vetura “Tojota” me targa amerikane e drejtuar nga 45 vjeçari F.L nga Debroshti i Tetovës ka dal nga rruga. Nga aksidenti F.L ka marrë lëndime të rënda trupore dhe ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes”, kanë njoftuar nga policia.

Tact Watches

Të Ngjajshme

Trafikonin emigrantë të paligjshëm nga Kuba dhe India, dy shtetas të Serbisë arrestohen në Maqedoni

admin

Kufizohet shpejtësia e lëvizjes në rrugën Strugë – Qafë Thanë

admin

Ahmeti është plotësisht i informuar për marrëveshjen me Alternativën

admin

Leave a Comment