Policia po kërkon ndihmë për kapjen e këtij personi

Policia e Kosovës ka lëshuar kërkesë për bashkëpunim me qytetarët për kapjen e një të dyshuari për dhunim.

Sipas njoftimit të Policisë, bëhet fjalë për Destan Qorri i lindur në vitin 1986.

I njëjti akuzohet për dhunim, sulm seksual dhe kanosje që kanë ndodhur në rajonin e Drenasit, e që viktimat janë femra të mitura.

Drejtoria Rajonale e Policisë – Prishtinë me autorizim të Prokurorisë së shtetit,

“Të gjithë ata që kanë informacione lidhur me vendndodhjen e tij ta njoftojnë policinë në numrin 192”, thuhet në njoftim.

Të ngjajshme

Pejë, asgjësohen 1,178 kg mish, arrestohen dy persona

shprehja

Gjendet një trup i pajetë në Gjevgjeli

shprehja

41 aksidente në 24 orë, mbi 1 mijë gjoba në trafik

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë