20.5 C
Skopje
June 16, 2019
Informacione Vendi

Policia speciale futet në Haraçinë dhe Hasanbeg

Tact

Gazeta Vecer në gjuhën maqedonase shkruan se forcat speciale sot në mëngjes kanë kryer aksion në Hansanbeg dhe në rrethinën e Haraçinës.

Sipas kësaj gazete, aksioni është kryer sot në mëngjes dhe me këtë rast janë arrestuar disa persona te të cilët janë gjetur armë dhe para.

Aksioni ka qenë vazhdim i aksionit qe u realizua para një muaji.

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Takimi Han – Zaev, optimizëm për datën (VIDEO)

shprehja

Nga e hëna targa të reja në Maqedoninë e Veriut, ja kodi i ri (FOTO)

shprehja

Gazetari nga Tetova ka një mesazh për Pendarovskin

shprehja