May 28, 2022
Portali Shprehja

Policisë së Maqedonisë së Veriut i shtohen 10 “Dacia” të reja

Policia e Maqedonisë së Veriut është pajisur me 10 vetura të reja, përcjell TV21. Veturat janë blerë me mjete financiare nga Këshilli Republikan për Siguri në Trafik të Rrugëve. makinat janë të tipit Dacia Sandero.

Të Ngjajshme

”Levica”: Inspektime për flamurin shqiptar në stadiume dhe përmendoren e Xhemë Gostivarit

admin

Arrestohen dy shpërndarës të drogës në Shkup

admin

LSDM: Gjashtë nga shtatë të dyshuarit në “Parcela kriminale” janë në lidhje me VMRO-DPMNE-në dhe Mickoskin

admin

Leave a Comment