November 28, 2022
Portali Shprehja

Portugalia me Ronaldon dhe Feliksin në sulm ndaj Gana-s

Portugalia dhe Gana ndeshen me njëra tjetrën në “Stadium 974”, në sfidën e vlefshme për grupin H të Botërorit të Katarit.

Luzitanët e drejtuar nga Fernando Santos në stol dhe Kristiano Ronaldo në fushë duan ta nisin në mënyrën më të mirë të mundshme këtë kompeticion.

Nga ana tjetër, Gana do të kërkojë që të dhurojë surprizën e tretë të këtij Botërori dhe të shpresojë në një kualifikim të mundshëm.

 

.

Të Ngjajshme

Donacion, terren sportiv në një shkollë në Ohër

Transportuesit bllokuan udhëkryqin kryesor në Shkup, kërkojnë t’u shlyhet borxhi

Shkatërrohet karteli i drogës, 49 të arrestuar nga Europol në Evropë dhe Emirate

Leave a Comment