September 30, 2020
Portali Shprehja

Prapaskena, trajtim special për Tonali-n te Milan-i

Manuele Baiocchini, gazetar i Sky Sports shumë afër  Milan-it, ka zbuluar një prapaskenë në lidhje me Sandro Tonali-n.

Në ditët e kaluara, pas mbylljes me sukses të operacionit, kuqezinjtë kanë vënë në dispozicion të lojtarit një përgatitës atletik personal.

Arsyeja është e thjeshtë: në mënyrë që ish-mesfushori i Brescia-s të paraqitej në formën më të mirë fizike në stërvitje.

.

Të Ngjajshme

ZYRTARE: Lucas Paqueta prezantohet te Lyon! Firmos deri në vitin 2025 dhe flet në konferencë

admin

Njeriu më i pasur në botë ndihmon rimëkëmbjen e Serie A?

admin

Del i fundit në Fantazi Futboll, tifozi detyrohet të qëndrojë një ditë në këmbë si statujë

admin

Leave a Comment