July 28, 2021
Portali Shprehja

Prej nesër fillon paraqitja e kandidatëve për regjistrues dhe instruktorë rajonalë

Konkursi për paraqitjen e kandidatëve për regjistrues dhe instruktorë rajonalë për regjistrimin e ardhshëm 2021 do të shpallet nesër në katër gazeta ditore, si dhe në ueb faqen www.popis2021.stat.gov.mk ku do të jetë aktiv edhe aplikacioni për paraqitje elektronike, informojnë nga Enti Shtetëror i Statistikës.

.

Të Ngjajshme

Në “Tabanoc” pritet rreth 40 minuta

admin

Aksion i madh policor në Shkup, disa të arrestuar

admin

Makina me shpejtësi 213km/h në autostradën e Maqedonisë! MPB shqipton 297 dënime për vozitje të shpejtë

admin

Leave a Comment