January 23, 2022
Portali Shprehja

Presidenti kroat mbërrin në Kosovë, pritet nga Osmani

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e ka pritur me ceremoni shtetërore, homologun e tij kroat, Zoran Milanoviq.

Tact Watches

Milanoviq do qëndrojë për vizitë në Kosovë me ftesë të presidentes, Vjosa Osmani-Sadriu.

Veç takimit me Osmanin, presidenti kroat do të pritet edhe nga kryeministri Albin Kurti dhe kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca.

Të Ngjajshme

BE po shqyrton një model të ri udhëtimi, nuk do të ketë më rëndësi se nga vini

admin

Situata në Ukrainë, Britania paralajmëron për një tjetër plan të Rusisë

admin

Fyu Presidentin Erdogan, gazetarja arrestohet në orën 2 të mëngjesit

admin

Leave a Comment