August 17, 2022
Portali Shprehja

Presidenti serb: Në Bruksel nuk ka dialog derisa është Kurti aty

Të Ngjajshme

​Begaj: Të bëjmë më të mirën në dobi të kombit tonë

admin

Blinken i dërgon përshëndetje Kurtit

admin

Putin dhe Kim Jong zotohen t’i forcojnë raportet Rusi-Kore e Veriut

admin

Leave a Comment