Prifti “përbindësh”, po arrin të ngritë avionë, kamionë e shtëpi

Ai posedon mjaftueshëm fuqi, sa mund të tërheqë avionë, kamionë të zjarrëfikësve, shtëpi. Madje, ai mund të mbajë mbi shpinë edhe 22 gra, transmeton lajmi.net.

Kevin Fast është pastor i Kishës Luterane në qytetin e Koburg të Kanadasë. Por, pastorizmi nuk e pengoi atë që të ndiqte hobin e tij.

56-vjeçari është një përbindësh i vërtetë dhe ka thyer një sërë rekordesh në Librin Gines për sa i përket peshëngritjeve. /Lajmi.net/

Të ngjajshme

Letra prekëse e një babai të varfër për të pasurin që ia gërvishti makinën

shprehja

Gruaja e varur pas ngrënies së pudrës rrëfehet për maninë e saj

shprehja

15 truket psikologjike që ju ndihmojnë ti shmangeni situatave të çuditshme

shprehja

Duke përdorur shërbimet e Portalit Shprehja ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Pranoj Lexo më shumë