September 22, 2023
Portali Shprehja

Prishen planet për “Dancing with the Stars”, Sara Hoxha sërish shtatzënë?

Sara Hoxha ose ndryshe partnerja e Ledri Vulës, është konfirmuar si konkurrente e “Dancing With the Stars”, por një foto e Ledrit na la të kuptonim diçka tjetër.
Ata ndodhen me pushime së bashku me vogëlushen e tyre.

Ledri ka publikuar një foto në story ku shkruan: “vet i katërt”.

Dhe shihet Ledri në pasqyrë e në ekran të telefonit.

Por ky shkrim na bëri të aludojmë se Sara mund të jetë shtatzënë duke qenë se reperi shkruan vet i katërt.

Mos ndoshta Sarës do ti prishen planet për “Dancing with the Stars”?

Le të shohim!


Të Ngjajshme

E mbani mend Bora Zemanin në klipin e këngës së Ermalit dhe Dr.Florit

Jasharaj: Qëndrojmë ende pas kërkesave tona, në janar vendosim për veprimet sindikale

Jeni person i mëngjesit? Nëse po, ju keni një avantazh të panjohur

Leave a Comment