June 20, 2021
Portali Shprehja

Prishtinë, nëna braktis foshnjën e porsalindur – Iliria News Agency

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Prishtinë dje rreth orës 14:40.Sipas Policisë, një grua ka braktisur foshnjën e porsalindur.

Njësitë relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes, ndërsa e dyshuara ende nuk është hasur nga Policia.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit.Rasti vazhdon të hetohet.

Të Ngjajshme

Kandidatët që bëjnë premtime milionëshe rrejnë, i paralajmëron qytetarët kryetari i Hanit të Elezit – Iliria News Agency

admin

I nxehti dhe sëmundjet e zemrës, shamngni futjen në ujë të ftohtë dhe orët e pikut (VIDEO) – Iliria News Agency

admin

Shqipëria është gati, Brukseli nuk e ka të qartë – Iliria News Agency

admin

Leave a Comment