May 16, 2021
Portali Shprehja

Privohet nga liria agjenti i pasurive të patundshme

Agjenti i pasurive të patundshme i cili me depozitë prej 32 mijë eurosh dëmtoi disa blerës, këtë mëngjes u privua nga liria. Raportohet se Njësia e Krimit Ekonomik dhe Kompjuterik, me urdhër të prokurorit kompetent nga Prokuroria Themelore Publike, ka privuar nga liria personin kundër të cilit janë ngritur disa kallëzime penale nga qytetarë të dëmtuar për kryerjen e veprës penale mashtrim.

.

Të Ngjajshme

Afate të reja për ndërtimin e Bit Pazarit, punimet përfundojnë për dy muaj

admin

Radhë të gjata dhe pritje të shumta në pikat e vaksinimit

admin

Regjistrohet numër rekord i të shëruarve nga koronavirusi

admin

Leave a Comment