January 28, 2022
Portali Shprehja

Profesor Sinani ironizon marrëveshjen e Alternativës me qeverinë e quan Premierë e re “Bretkocat e pushtetit”

Profesori universiter dhe analisti i çështjeve politike Arsim Sinani ka reaguar përmes në postimi në facebook në lidhje me koalicionin e qeverisë dhe Alternativës, përcjell in7

Sinani ka ironizuar këtë “aleancë” të cilën e quan premierën e re të filmit “Bretkocat e pushtetit”.

Tact Watches

Postimi i plotë

“Premierë e re: “Bretkocat e pushtetit”, Në rolin kryesor: Afrim Gashi. Luajnë:Bekim Sali, Zejd Rexhepi. Regjia: Zoran Zaev, Skenari: Ali Ahmeti.”, shkruan Sinani./in7.tv/

Të Ngjajshme

Kovaçevski: Të jemi të zëshëm kundër antisemitizmit

admin

Maqedoni, mbyllja e termocentraleve me qymyr më së voni deri në vitin 2030

admin

E konfirmon partia, Fatmir Limani i bashkohet Lëvizjes Besa

admin

Leave a Comment