December 4, 2021
Portali Shprehja

Prokurori publik: Në vendin e aksidentit janë parë tre tuba, me mbetje të naftës!

Prokurori bullgar në paraqitjen para mediave ka folur për gjetjet e para të aksidentit tragjik në Bullgari.

Duke folur për spekulimet se zjarri është shkaktuar nga tubat me benzinë, prokurori i ka hedhur poshtë të gjitha këto.

Tact Watches

“Në vendin e ngjarjes janë parë tre tuba. Që të tri tubat kanë pasur mbetje nga nafta dhe nuk kanë qenë të mbushura dhe nuk janë djegur në zjarr”, tha ai, transmeton TV21.

Shtoi se hedh poshtë në mënyrë kategorike se zjarri ka ardhur si pasojë posedimit të tubave me mbushje të naftës./TV21

Të Ngjajshme

Paralajmërohet ngrirja e çmimeve të produkteve elementare në Maqedoninë e Veriut

admin

Marrëveshja Zaev Gashi shtyhet sërish, ai po ngjanë serialit Feride

admin

Antovski: Sërish do të ketë shtrenjtim të energjisë elektrike

admin

Leave a Comment