June 22, 2021
Portali Shprehja

Pronari i televizionit turk ‘Samanyolu’ dënohet me 1406 vjet burg

Një vendim u mor në gjykimin e 88 të pandehurve për akuzën e komplotit të FETO-s në hetimin e fiksimit të ndeshjeve në futboll e Turqisë. Pronari i televizionit, Samanyolu, Hidayet Karaca u dënua me 1406 vjet burg. Ai këtë dënim e mori në bazë të akuzave të “shkeljes së konfidencialitetit”, “falsifikimit të dokumenteve” dhe […]

.

Të Ngjajshme

Pasi Mozzik zyrtarizon që është beqar, Loredana befason me gjestin

admin

“Më afër se kurr”, Alex Rodriguez me qira në Hamptons tek shtëpia e Jennifer Lopez

admin

Aktori i ‘Friends’ diagnostikohet me kancer

admin

Leave a Comment