June 18, 2021
Portali Shprehja

Propozim/Ligji për shtetësi para Komisionit për Mbrojtje dhe Siguri

Në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut gjegjësisht në Komisionin për Mbrojtje dhe Siguri në rend dite është propozim ligji për ndryshimin dhe plotësimin e Ligjit për shtetësi të Republikës së Maqedonisë së Veriut.
Parashtrues të këtij propozimi janë Koalicioni Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa (ASH-AAA).

.

Të Ngjajshme

Pasdite shi i rrëmbyeshëm, vazhdon periudha e motit të paqëndrueshëm

admin

BE heq zyrtarisht kufizimet për qytetarët e tri vendeve të Ballkanit

admin

Zaev në Vjenë, merr pjesë në Samitin për Ballkanin Perëndimor

admin

Leave a Comment