3.6 C
Skopje
December 10, 2019
BLUE

Provokon Gjyste Vulaj: Fotografi sensuale me fustanin transparent

Linjat e saj perfekte do ti kishte zili edhe një 20 vjeçare dhe ajo në fakt i ekspozon vazhdimisht në daljet e saj publike ku e shohim me veshje që I nxjerrin në pah format.

Këtë herë këngëtarja ka veshur një fustan të zi transparent me zinxhirë dhe një shqiponjë në pjesën poshtë belit.

Fustani është totalisht transparent dhe këngëtarja shfaqet duke lëvizur në mënyrë provokuese në një video të postuar në instastory.

Fustani është totalisht transparent dhe këngëtarja shfaqet duke lëvizur në mënyrë provokuese në një video të postuar në instastory.

Artikuj të ngajshëm

Nora, një zonjë në të zeza

shprehja

Robert Berisha flet pa pikë marre: Dashnoret janë në modë, s’ka shqiptar që s’e ka një!

shprehja

Godet Robert Berisha: Dashnoret janë në modë, s’ka shqiptar që s’e ka një!

shprehja