3.9 C
Skopje
December 6, 2019
BLUE

Provokon Gjyste Vulaj: Kërcim sensual me fustanin transparent, këtu e ka vendosur shqiponjën

Këngëtarja Gjyste Vulaj me fizikun e saj perfekt ja del gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes.

Linjat e saj perfekte do ti kishte zili edhe një 20 vjeçare dhe ajo në fakt i ekspozon vazhdimisht në daljet e saj publike ku e shohim me veshje që I nxjerrin në pah format.

Këtë herë këngëtarja ka veshur një fustan të zi transparent me zinxhirë dhe një shqiponjë në pjesën poshtë belit.

Fustani është totalisht transparent dhe këngëtarja shfaqet duke lëvizur në mënyrë provokuese në një video të postuar në instastory.

Fustani është totalisht transparent dhe këngëtarja shfaqet duke lëvizur në mënyrë provokuese në një video të postuar në instastory.

Artikuj të ngajshëm

Publikohet me videoklip 'Për ty Shqipëri nga Arif Vladi dhe Kastriot Tusha

shprehja

Vajzat ‘çmenden’ pas tij, por aktori me origjinë shqiptare refuzohet nga gazetarja spanjolle

shprehja

Momentet kur Genta ‘çmend’ me lëvizjen e të pasmeve në klip (Foto/Video)

shprehja