19 C
Skopje
October 19, 2018
Shëndetsi

Provoni ilaçin që largon dhimbjen e fytit për 4 orë

Kjo përzierje është plotësisht natyrale dhe do t’ju ndihmojë të kuroni dhimbjet e fytit gjatë stinës së dimrit.

Ndiqni udhëzimet e këtij ilaç të pabesueshëm dhe shpëtoni nga dhimbja e fytit.

Përbërësit:

80g fara të zeza
250ml uë
1 lugë gjelle uiski

Përgatitja:

Filloni duke vendosur farat në ujë dhe lëreni të vlojnë për 15 minuta. Ju duhet të përzieni përbërësit deri sa të trashet. Sapo të trashet, shtoni uiskin.

Kur duhet ta përdorni?

Hani nga një lugë gjellë nga ky ilaç për çdo 30 minuta. Pas 2 orë do të filloni të ndjeni lehtësim të fytit, shkruan arbresh.info.

Provojeni dhe hiqni qafe sëmundjet e stinës së dimrit.

Artikuj të ngajshëm

Ky është detergjenti që nuk duhet përdorur kurrë në kuzhinë, mund të shkaktojë kancer të mushkërive

shprehja

Lamtumirë impianteve dentare. Tani dhëmbët mund të ridalin sërish vetë, ja si

shprehja

7 bimët që bëjnë mrekulli rreth njeriut, mbajini në dhomë dhe pranë fëmijëve

shprehja