January 16, 2021
Portali Shprehja

Pse David dhe Victoria Beckham e mbajtën të fshehtë që u infektuar me Covid 19

David dhe Victoria Beckham kanë zbuluar se e kanë kaluar që në muajin mars koronavirusin, kur përhapja e tij në të gjithë botën sapo kishte filluar.

Thuhet se çifti është infektuar gjatë udhëtimit në SHBA në fillim të marsit. Në atë kohë, ata bënë shumë udhëtime së bashku me stafin dhe familjen për dy javë nëpër botë dhe për këtë arsye kishin frikë se mos bëheshin “super shpërndarës”.

window.ANConfig.placements.push({ adUnitId: 'Medium Rectangle (mes-artikull)', propertyId: '105209', placementId: '846638', content: [], onLoad: function (adUnitId) { console.log('1', adUnitId); }, onFail: function (adUnitId) { console.log('0', adUnitId); //fallback code }, });

Ata udhëtuan nga Los Angeles në Londër, Cotswolds, Miami dhe pastaj u kthyen në Cotswolds.

Çifti udhëtuan nga Los Angeles për në Mbretërinë e Bashkuar për të festuar ditëlindjen e 21-të të Brooklyn më 4 mars, para se të ktheheshin në Amerikë më 11 mars. Në festën që kushtoi plot 100 mijë paund morën pjesë edhe e fejuara Brooklyn, Nicola Peltz, Emma Bunton, miqtë e çiftit Gordon dhe Tana Ramsay, së bashku me Hollyn, vajzën e tyre, si edhe reperi Stormzy.

Rreth datës 19 mars, çifti Beckham vuri re disa simptoma të koronavirusit. Ata më pas u izoluan për një periudhë dyjavore.

Siç shkruajnë mediat britanike, Victoria përjetoi “me të vërtetë panik” dhe e detyroi familjen të rrinte më shumë në karantinë se periudha e këshilluar.

Sipas një burimi të afërt me familjen, “ajo ishte plotësisht e bindur se ata mund të ishin super shpërndarës dhe bëri gjithçka që mundi për të minimizuar të gjithë rrezikun në të ardhmen”.

Pas rikuperimit nga Covid-19, Victoria dhe David bënë disa teste për t’u siguruar që nuk kishin më virus, përpara se të niseshin për pushime në Greqi dhe Itali.


Të Ngjajshme

Egzona godet me këto komplete

admin

Vesa ka pranuar një dhuratë të çmuar

admin

Flaka Krelani i ka dy fjalë për historianin Alban Dobruna

admin

Leave a Comment