November 29, 2021
Portali Shprehja

Pse e ndërroi mendjen Kastriot Rexhepi në moment të fundit?/VIDEO

Çfarë bëri që të ndërrojë mendje në moment të fundit dhe vendosi të mos marrë pjesë në seancën kuvendore për mosbesimin e Qeverisë, është pyetur deputeti Kastriot Rexhepi në ClickPlus në TV21.

Ai deklaroi se:

Tact Watches

“Mendjen e ndryshova vet në bazë të konsultimeve që i pata dhe në bazë të informacioneve që vijuan”.

Të Ngjajshme

Sot takim i ri Zaev-Gashi! A do të arrihet marrëveshje?

admin

Bora mbulon Kodrën e Diellit, bllokohen disa makina

admin

Ndalohet hyrja në Izrael për 14 ditët e ardhshme

admin

Leave a Comment